Provinciale Noord-Brabantse Dambond

 

††† Persoonlijke Kampioenschappen Sneldammen

Sneldamkampioenschap van Noord-Brabant 2009

Sneldamkampioenschap van Noord-Brabant 2009

 

Dit kampioenschap werd op 4 april in Tilburg gehouden.

 

Gespeeld werd om de titels in drie algemene categorieŽn: A rating boven 1100, B rating van 900 tot 1100 en C rating onder de 900, en om de titel bij de vrouwen.

* Jasper Daems wint barrage met 3-1 van Jan v/d Hooff

 

Geplaatst voor het NK-Sneldammen Categorie A

A. van Berkel (reeds geplaatst)

J. Daems (namens Brabant)

* Kees Sterken wint barrage met 3-1 van Toon Dielen

 

Geplaatst voor het NK-Sneldammen Categorie B

K. Sterken (namens Brabant)

1 t/m 6 naar finale poule A & 7 t/m 12 naar poule B (punten tellen mee)

Geplaatst voor het NK-sneldammen Categorie C

M. Madou (namens Brabant)

 

Geplaatst voor het NK-Sneldammen Categorie Vrouwen

S. Rijgersberg (reeds geplaatst)

A. Betting (namens Brabant)

CATEGORIE A

AB

THB

JD

JvdH

JW

JB

GteR

CK

TOTAAL

PLAATS

1

A. van Berkel

XX

XX

1

2

1

2

1

2

2

2

2

1

1

2

2

2

14-23

1e

2

Th . v/d Broek

1

0

XX

XX

1

2

1

1

2

2

1

2

2

2

2

2

14-21

2e

3

J. Daems*

1

0

1

0

XX

XX

1

2

2

2

2

2

0

2

2

2

14-19

3e

4

J. v/d Hooff*

1

0

1

1

1

0

XX

XX

2

2

2

1

2

2

2

2

14-19

4e

5

J. Wilsens

0

0

0

0

0

0

0

0

XX

XX

1

2

2

2

2

2

14-11

5e

6

J. Brouns

0

1

1

0

0

0

0

1

1

0

XX

XX

1

1

2

2

14-10

6e

7

G. te Raa

1

0

0

0

2

0

0

0

0

0

1

1

XX

XX

2

2

14-09

7e

  8

C. Korsten

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

XX

XX

14-00

8e

CATEGORIE B

KS

TD

HvB

SR

RvO

AB

WPB

RP

PB

LJ

TV

HG

AvZ

TOTAAL

PLAATS

1

K. Sterken*

XX

1

1

0

2

2

2

1

0

1

2

2

2

12-16

1e

2

T. Dielen*

1

XX

0

1

2

2

1

2

1

1

2

1

2

12-16

2e

3

H. van Berkel

1

2

XX

2

0

1

0

2

1

0

2

2

2

12-15

3e

4

S. Rijgersberg

2

1

0

XX

2

1

1

1

2

1

1

2

1

12-15

4e

5

R. van Oosterhout

0

0

2

0

XX

2

2

2

0

1

2

1

2

12-14

5e

6

A. Betting

0

0

1

1

0

XX

2

0

2

2

2

2

2

12-14

6e

7

W-P Berkelmans

0

1

2

1

0

0

XX

2

1

2

1

2

2

12-14

7e

8

R. Pijnenburg

1

0

0

1

0

2

0

XX

2

0

2

2

2

12-12

8e

9

P. Botland

2

1

1

0

2

0

1

0

XX

2

1

0

1

12-11

9e

10

L. Janssen

1

1

2

1

1

0

0

2

0

XX

0

0

2

12-10

10e

11

T. Vissers

0

0

0

1

0

0

1

0

1

2

XX

2

0

12-07

11e

12

H. Greveraars

0

1

0

0

1

0

0

0

2

2

0

XX

1

12-07

12e

13

A. van Zandvoort

0

0

0

1

0

0

0

0

1

0

2

1

XX

12-05

13e

CATEGORIE C

SR

MvE

CHK

MM

BS

EK

PJ

JvdD

FE

WvG

GK

DU

TOTAAL

PLAATS

1

S. Rompa

XX

2

1

1

1

2

1

2

1

2

2

2

11-17

1e

2

M. van Erp

0

XX

2

1

2

0

2

2

2

2

2

2

11-17

2e

3

CH. Koorendijk

1

0

XX

1

2

2

1

2

2

2

2

2

11-17

3e

4

M. Madou

1

1

1

XX

1

2

1

2

1

2

2

2

11-16

4e

5

B. Spoelder

1

0

0

1

XX

1

2

2

1

2

2

2

11-14

5e

6

E. korsten

0

2

0

0

1

XX

1

2

1

1

2

2

11-12

6e

7

P. Jonkers

1

0

1

1

1

1

XX

0

2

2

0

2

11-11

7e

8

J. v/d Dries

0

0

0

1

0

0

2

XX

2

0

2

2

11-09

8e

9

F. Engels

1

0

0

0

0

1

0

0

XX

2

2

2

11-08

9e

10

W. van Geloven

0

0

0

0

0

1

0

2

0

XX

2

2

11-07

10e

11

G. Kessels

0

0

0

0

0

0

2

0

0

0

XX

2

11-04

11e

12

Dummy

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

XX

11-00

12e

CATEGORIE C / POULE A

MM

MvE

CHK

SR

BS

EK

TOTAAL

PT vr

TOTAAL PUNTEN

PLAATS EINDSTAND

1

M. Madou

XX

2

2

1

0

2

5-7

11-16

16-23

1e

2

M. van Erp

0

XX

1

2

2

0

5-5

11-17

16-22

2e

3

Ch. Koorendijk

0

1

XX

2

1

1

5-5

11-17

16-22

3e

4

S. Rompa

1

0

0

XX

2

1

5-4

11-17

16-21

4e

5

B. Spoelder

2

0

1

0

XX

1

5-4

11-14

16-18

5e

6

E. Korsten

0

2

1

1

1

XX

5-5

11-12

16-17

6e

CATEGORIE C / POULE B

PJ

JvdD

WvG

FE

GK

DU

TOTAAL

PT vr

TOTAAL PUNTEN

PLAATS EINDSTAND

1

P. Jonkers

XX

2

1

2

0

2

5-7

11-11

16-18

7e

2

J. v/d Dries

0

XX

0

2

2

2

5-6

11-09

16-15

8e

3

W. van Geloven

1

2

XX

1

2

2

5-8

11-07

16-15

9e

4

F. Engels

0

0

1

XX

2

2

5-5

11-08

16-13

10e

5

G. Kessels

2

0

0

0

XX

2

5-4

11-04

16-08

11e

6

Dummy

0

0

0

0

0

XX

5-0

11-00

16-00

12e