Provinciale Noord-Brabantse Dambond

    Persoonlijke Kampioenschappen Uitslagen

Uitslagen kampioenschap van Noord-Brabant 2010

Wedstrijden 4e ronde

 

Wim van der Kooij     - Simon Rompa

2-0

Jacques Brouns        - Wouter Ludwig

0-2

Hans van Berkel       - Sallie de Jong      

0-2

Thijs van den Broek   - Theo van den Hoek      

1-1

Hans Greveraars       - Jan van den Hooff      

0-2

Luud Ector            - Arno Bloks       

1-1

Rene van Oosterhout   - Joop Achterstraat      

1-1

Noud de Groot         - Wim van Geloven      

2-0

Jack Kops             - Lei Janssen      

2-0

Theo van de Westelaken- Ben Spoelder      

1-1

Charlo Koorendijk     - Harm van der Veen      

2-0

Dummy                 - Piet Jonkers

0-2

Wedstrijden 3e ronde

 

Wouter Ludwig - Wim van der Kooij            

1-1

Sallie de Jong - Thijs van den Broek

2-0

Theo van den Hoek - Hans van Berkel              

1-1

Arno Bloks - Jan van den Hooff            

1-1

Luud Ector - René van Oosterhout          

1-1

Jacques Brouns - Joop Achterstraat            

2-0

Jack Kops - Simon Rompa                  

0-2

Piet Jonkers - Hans Greveraars              

0-2

Ben Spoelder - Noud de Groot                

1-1

Lei Janssen - Theo van de Westelaken       

1-1

Harm van der Veen - Wim van Geloven              

1-1

Dummy - Charlo Koorendijk  

0-2

Wedstrijden 2e ronde

 

Thijs van den Broek 1153 - Wouter Ludwig 1409

1-1

Wim van der Kooij 1398 - Jacques Brouns 1076

2-0

Arno Bloks 1048 - Theo van den Hoek 1207

1-1

Jan van den Hooff 1200 - Luud Ector 1031

1-1

Piet Jonkers 869 - Sallie de Jong 1264

0-2

Hans Greveraars 943 - Hans van Berkel 1064

0-2

Simon Rompa 825 - René van Oosterhout 1094

2-0

Ben Spoelder 853 - Jack Kops 977

1-1

Charlo Koorendijk 839 - Joop Achterstraat 928

0-2

Noud de Groot 888 - Theo van de Westelaken 798

1-1

Wim van Geloven 772 - Lei Janssen 876

1-1

Harm van der Veen - dummy

2-0

Wedstrijden 1e ronde

 

Wouter Ludwig - Ben Spoelder

2-0

Jack Kops - Wim van der Kooij

0-2

Sallie de Jong - Hans Greveraars

1-1

Joop Achterstraat - Theo van den Hoek

0-2

Jan van den Hooff - Noud de Groot

2-0

Lei Janssen - Thijs van den Broek

0-2

René van Oosterhout - Piet Jonkers

1-1

Charlo Koorendijk - Jack Brouns

0-2

Hans van Berkel - Simon Rompa

1-1

Theo van de Westelaken - Arno Bloks

0-2

Luud Ector - Harm van der Veen

2-0

Wim van Geloven - dummy

2-0

Wedstrijden 6e ronde

 

Wim van der Kooij     - Sallie de Jong   

2-0

Theo van den Hoek     - Wouter Ludwig

1-1

Jan van den Hooff     - Thijs van den Broek

1-1

Jacques Brouns        - Luud Ector

1-1

Noud de Groot         - Arno Bloks

1-1

Rene van Oosterhout   - Hans van Berkel

1-1

Simon Rompa           - Joop Achterstraat

0-2

Jack Kops             - Charlo Koorendijk

1-1

Hans Greveraars       - Wim van Geloven

2-0

Piet Jonkers          - Lei Janssen

0-2

Harm van der Veen     - Theo van de Westelaken

1-1

Dummy                 - Ben Spoelder

0-2

Wedstrijden 5e ronde

 

Thijs van den Broek   - Wim van der Kooij

1-1

Wouter Ludwig         - Jan van den Hooff

1-1

Theo van den Hoek     - Luud Ector

1-1

Arno Bloks            - Hans van Berkel

1-1

Simon Rompa           - Sallie de Jong

0-2

Wim van Geloven       - Jacques Brouns

0-2

Noud de Groot         - Charlo Koorendijk

2-0

Ben Spoelder          - Rene van Oosterhout

0-2

Piet Jonkers          - Jack Kops

0-2

Theo van de Westelaken- Hans Greveraars

1-1

Joop Achterstraat     - Harm van der Veen

2-0

Lei Janssen           - Dummy

2-0

Wedstrijden 8e ronde

 

Wim van der Kooij     - Theo van den Hoek

2-0

Arno Bloks            - Thijs van den Broek

0-2

Sallie de Jong        - Jan van den Hooff

0-2

Rene van Oosterhout   - Noud de Groot

1-1

Joop Achterstraat     - Luud Ector

1-1

Jacques Brouns        - Hans Greveraars

1-1

Hans van Berkel       - Ben Spoelder

1-1

Jack Kops             - Theo van de Westelaken

2-0

Charlo Koorendijk     - Lei Janssen

2-0*

Wim van Geloven       - Piet Jonkers

1-1

Simon Rompa           - Harm van der Veen

2-0

Wouter Ludwig heeft zich terug getrokken

 

* = reglementaire uitslag

 

Wedstrijden 7e ronde

 

Jan van den Hooff - Wim van der Kooij     

1-1

Sallie de Jong - Wouter Ludwig         

1-1

Thijs van den Broek - Jacques Brouns        

2-0

Hans Greveraars - Theo van den Hoek

1-1

Joop Achterstraat - Arno Bloks

1-1

Luud Ector - Noud de Groot           

1-1

Hans van Berkel - Jack Kops            

1-1

Lei Janssen - Rene van Oosterhout

0-2

Ben Spoelder - Simon Rompa

2-0

Charlo Koorendijk - Wim van Geloven

1-1

Harm van der Veen - Piet Jonkers

0-2

Theo van de Westelaken - Dummy

2-0

In de categorie tot 1100 hadden vooraf nog zeker 5 personen kans op de titel. Arno Bloks won de vooruit gespeelde wedstrijd van Jacques Brouns, waardoor zijn overige concurrenten zouden moeten winnen om kampioen te worden, de enige die aan remise genoeg kon hebben was Luud Ector.

Luud verloor echter van Wim, na lang uitzicht te hebben gehad op remise. Ook Jack Kops kon niet voor een stunt zorgen, hij verloor van Jan van den Hooff, die hiermee zijn ongeslagen status behield en derde werd in dit toernooi. Joop Achterstraat wist zijn aanvalsstand tegen Noud de Groot in winst om te zetten, waardoor hij kampioen is geworden en tevens een fraaie vierde plaats behaalde in de algehele eindstand.

 

In de categorie tot 900 had Noud de Groot de beste papieren. Zijn twee achtervolgers Charlo Koorendijk en Ben Spoelder, met 1 punt minder, moesten tegen op papier een stuk sterkere tegenstanders en konden dit niet bolwerken. Enige die nog roet in het eten voor Noud kon strooien, was Simon Rompa. Hij vond echter in Hans Greveraars een onneembare vesting en moest in remise berusten, waardoor Noud kampioen is geworden.

Algeheel kampioen:

Klasse tot 1100:

Klasse tot 900

Wim van der Kooij

Joop Achterstraat

Noud de Groot

Alle kampioenen gefeliciteerd!

In het algemene kampioenschap stond Wim van der Kooij 1 punt voor op de jeugdige Thijs van den Broek, die echter wel een betere tegenstandersrating had. Aangezien Thijs zijn partij redelijk snel wist te winnen van René van Oosterhout, moest Wim nu ook winnen van Luud Ector om de titel in de wacht te slepen. Langzaam maar zeker kon Wim de druk opvoeren, en hij wist de partij uiteindelijk in zijn voordeel te beslissen.

                                 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4    AW  +  =  -   Pt  T-Rt Klr

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   1 Wim van der Kooij          • 1 1 . 2 2 . 1 2 . . 2 . . 2 2 . . . . . . . .     9  6- 3- 0   15  1127  -1

   2 Thijs van den Broek        1 • 1 . 1 2 2 1 . . . . . 2 2 . . . . . . 2 . .     9  5- 4- 0   14  1175   1

   3 Jan van den Hooff          1 1 • . . 2 1 1 1 . 2 2 2 . . . . . . . . . . .     9  4- 5- 0   13  1123   1

   4 Joop Achterstraat          . . . • 0 . 1 . 1 . . . 2 1 0 2 . 2 . . . . 2 .     9  4- 3- 2   11   977  -1

   5 Theo van den Hoek          0 1 . 2 • . 1 1 1 1 1 . . . . . . 2 . . . . . .     9  2- 6- 1   10  1090  -1

   6 Sallie de Jong             0 0 0 . . • . 1 . 2 1 . . . . 2 2 . . 2 . . . .     9  4- 2- 3   10  1079  -1

   7 Arno Bloks                 . 0 1 1 1 . • . 1 1 . . 1 . 2 . . . 2 . . . . .     9  2- 6- 1   10  1038   1

   8 Wouter Ludwig              1 1 1 . 1 1 . • . . . . . . 2 . 2 . . . . . . .     7  2- 5- 0    9  1164  -1

   9 Luud Ector                 0 . 1 1 1 . 1 . • . . . 1 1 1 . . . . . . . 2 .     9  1- 7- 1    9  1070   1

  10 Hans van Berkel            . . . . 1 0 1 . . • 2 1 . 1 . 1 1 . . 1 . . . .     9  1- 7- 1    9  1009  -1

  11 Hans Greveraars            . . 0 . 1 1 . . . 0 • . . . 1 1 . . 1 2 2 . . .     9  2- 5- 2    9  1008   1

  12 Jack Kops                  0 . 0 . . . . . . 1 . • . . . 0 1 1 2 2 . 2 . .     9  3- 3- 3    9   969   1

  13 Noud de Groot              . . 0 0 . . 1 . 1 . . . • 1 . . 1 2 1 . 2 . . .     9  2- 5- 2    9   951   1

  14 Rene van Oosterhout        . 0 . 1 . . . . 1 1 . . 1 • . 0 2 . . 1 . 2 . .     9  2- 5- 2    9   943  -1

  15 Jacques Brouns             0 0 . 2 . . 0 0 1 . 1 . . . • . . 2 . . 2 . . .     9  3- 2- 4    8  1058  -1

  16 Simon Rompa                0 . . 0 . 0 . . . 1 1 2 . 2 . • 0 . . . . . 2 .     9  3- 2- 4    8  1034  -1

  17 Ben Spoelder               . . . . . 0 . 0 . 1 . 1 1 0 . 2 • . 1 . . . . +     9  2- 4- 3    8  1008   1

  18 Charlo Koorendijk          . . . 0 0 . . . . . . 1 0 . 0 . . • . . 1 + 2 +     9  3- 2- 4    8   918   1

  19 Theo van de Westelaken     . . . . . . 0 . . . 1 0 1 . . . 1 . • . 1 1 1 +     9  1- 6- 2    8   877   1

  20 Piet Jonkers               . . . . . 0 . . . 1 0 0 . 1 . . . . . • 1 0 2 +     9  2- 3- 4    7   948   1

  21 Wim van Geloven            . . . . . . . . . . 0 . 0 . 0 . . 1 1 1 • 1 1 +     9  1- 5- 3    7   870  -1

  22 Lei Janssen                . 0 . . . . . . . . . 0 . 0 . . . - 1 2 1 • - +     9  2- 2- 5    6   893   1

  23 Harm van der Veen          . . . 0 . . . . 0 . . . . . . 0 . 0 1 0 1 + • +     9  2- 2- 5    6   854  -1

  24 Dummy                      . . . . . . . . . . . . . . . . - - - - - - - •     7  0- 0- 7    0   828  -1

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wedstrijden 9e en laatste ronde

 

Luud Ector            - Wim van der Kooij

0-2

Thijs van den Broek   - Rene van Oosterhout

2-0

Jan van den Hooff     - Jack Kops

2-0

Noud de Groot         - Joop Achterstraat

0-2

Ben Spoelder          - Sallie de Jong

0-2

Theo van den Hoek     - Charlo Koorendijk

2-0

Arno Bloks            - Jacques Brouns

2-0

Piet Jonkers          - Hans van Berkel

1-1

Hans Greveraars       - Simon Rompa

1-1

Theo van de Westelaken- Wim van Geloven

1-1

Lei Janssen           - Harm van der Veen

0-2*

* = reglementaire uitslag