Provinciale Noord-Brabantse Dambond

 

Brabantcup 2012-2013

P.N.D.B. Menu                                                                                                           Teamwedstrijden algemeen

Micone Brabantcupwinnaar 2012/2013

 

Op 4 april veroverde Micone het kampioenschap. Het verschil met de nummer 2, TDV was slechts gering. In de finale beide speelden teams gelijk tegen elkaar en behaalden allebei 5 wedstrijdpunten. Op bordpunten deed Micone het nipt beter dan TDV.

 

Micone en TDV plaatsten zich beiden voor de landelijke kampioenschappen.

Gespeelde wedstrijden 14 maart 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep A

 

Ronde 1

Micone

-

TDV 2

7

-

1

 

Teams

1

2

3

4

We

Pu

Bs

 

 

Toby Hage (1356)

-

Toon Dielen (1116)

1

-

1

1

   Micone  

0

5

7

8

3

6

16

 

 

Joeri Hezemans (1231)

-

Frits van Tilborg (1073)

2

-

0

2

   DAmateurs  

3

0

5

4

3

3

0

 

 

Ad de Hoon (1215)

-

Herman Lamberts (919)

2

-

0

3

   TDV 2  

1

3

0

5

3

2

-6

 

 

Salomon de Jong (1199)

-

Henk Toepoel (994)

2

-

0

4

   PSV Dammen  

0

4

3

0

3

1

-10

 

 

D’Amateurs

-

PSV Dammen

4

-

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jos van der Wielen (1159)

-

Fred Passchier (1249)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antoine van Zandvoort (1116)

-

Jacques Brouns (1061)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

John Wilsens (1072)

-

Hans van Berkel sr. (1061)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rob Pijnenburg (947)

-

Hans Greveraars (974)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TDV 2

-

PSV Dammen

5

-

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Frits van Tilborg (1073)

-

Fred Passchier (1249)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toon Dielen (1116)

-

Jacques Brouns (1061)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Henk Toepoel (994)

-

Hans van Berkel sr. (1061)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Herman Lamberts (919)

-

Hans Greveraars (974)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Micone

-

D’Amateurs

5

-

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toby Hage (1356)

-

Rob Pijnenburg (947)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joeri Hezemans (1231)

-

Antoine van Zandvoort (1116)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ad de Hoon (1215)

-

John Wilsens (1072)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Salomon de Jong (1199)

-

Jos van der Wielen (1159)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D’Amateurs

-

TDV 2

5

-

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antoine van Zandvoort (1116)

-

Toon Dielen (1116)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Willem-Peter Berkelmans (1059)

-

Frits van Tilborg (1073)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

John Wilsens (1072)

-

Herman Lamberts (919)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rob Pijnenburg (947)

-

Henk Toepoel (994)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PSV Dammen

-

Micone

0

-

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hans Greveraars (974)

-

Toby Hage (1356)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jacques Brouns (1061)

-

Joeri Hezemans (1231)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hans van Berkel sr. (1061)

-

Ad de Hoon (1215)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fred Passchier (1249)

-

Salomon de Jong (1199)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 1

 

 

 

 

 

 

 

Teams

1

2

3

4

We

Pu

Bs

 

 

TDV

-

DOG Uden

8

-

0

1

   TDV  

0

4

8

7

3

5

14

 

 

Jasper Daems (1311)

-

Arno Bloks (999)

2

-

0

2

   Heijmans Excelsior  

4

0

7

4

3

4

6

 

 

Theo van den Hoek (1199)

-

Soender Kalpoe (1134)

2

-

0

3

   DOG Uden  

0

1

0

6

3

2

-10

 

 

Thijs van den Broek (1302)

-

Jozef Donkers (870)

2

-

0

4

   RDS Sint Oedenrode  

1

4

2

0

3

1

-10

 

 

Koos van Amerongen (1203)

-

Dick Minnée (939)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RDS Sint Oedenrode

-

Heijmans Excelsior

4

-

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gerben te Raa (1087)

-

Frank Teer (1338)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Martien van Erp (883)

-

Mari van Ballegooijen (1305)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R. Kremers (901)

-

Ron Entken (1163)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leo van Vlerken (966)

-

Ties Slagter (1042)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOG Uden

-

Heijmans Excelsior

1

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soender Kalpoe (1134)

-

Ron Entken (1163)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arno Bloks (999)

-

Frank Teer (1338)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dick Minnée (939)

-

Mari van Ballegooijen (1305)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jozef Donkers (870)

-

Ties Slagter (1042)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TDV

-

RDS Sint Oedenrode

7

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jasper Daems (1311)

-

Leo van Vlerken (966)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Theo van den Hoek (1199)

-

Gerben te Raa (1087)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thijs van den Broek (1302)

-

Martien van Erp (883)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koos van Amerongen (1203)

-

R. Kremers (901)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RDS Sint Oedenrode

-

DOG Uden

2

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gerben te Raa (1087)

-

Arno Bloks (999)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leo van Vlerken (966)

-

Dick Minnée (939)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Martien van Erp (883)

-

Soender Kalpoe (1134)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

R. Kremers (901)

-

Jozef Donkers (870)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Heijmans Excelsior

-

TDV

4

-

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ron Entken (1163)

-

Jasper Daems (1311)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ties Slagter (1042)

-

Thijs van den Broek (1302)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mari van Ballegooijen (1305)

-

Koos van Amerongen (1203)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Frank Teer (1338)

-

Theo van den Hoek (1199)

2

-

0

Gespeelde wedstrijden 17 januari 2013 

Groep A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TDV

-

RDS Sint Oedenrode 2

8

-

0

Pl

Teams

1

2

3

4

We

Pu

Bs

 

 

Heijmans Excelsior 2

-

Micone 2

4

-

4

1

TDV

0

7

5

8

3

6

16

 

Ronde 2

 

 

 

 

 

 

2

Heijmans Excelsior 2

1

0

4

8

3

3

2

 

 

RDS Sint Oedenrode 2

-

Micone 2

2

-

6

0

Micone 2

3

4

0

6

3

3

2

 

 

TDV

-

Heijmans Excelsior 2

7

-

1

4

RDS Sint Oedenrode 2

0

0

2

0

3

0

-20

 

Ronde 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Heijmans Excelsior 2

-

RDS Sint Oedenrode 2

8

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Micone 2

-

TDV

3

-

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Micone

-

TDV 3

8

-

0

Pl

Teams

1

2

3

4

We

Pu

Bs

 

 

Rompa Leder/D.A.M.

-

De Schuivers

0

-

8

1

Micone

0

7

8

8

3

6

22

 

Ronde 2

 

 

 

 

 

 

2

De Schuivers

1

0

8

8

3

4

10

 

 

TDV 3

-

De Schuivers

0

-

8

3

Rompa Leder/D.A.M.

0

0

0

4

3

1

-16

 

 

Micone

-

Rompa Leder/D.A.M.

8

-

0

0

TDV 3

0

0

4

0

3

1

-16

 

Ronde 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rompa Leder/D.A.M.

-

TDV 3

4

-

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De Schuivers

-

Micone

1

-

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Heijmans Excelsior

-

EAD Asten

8

-

0

Pl

Teams

1

2

3

4

We

Pu

Bs

 

 

DOG Uden

-

BDO Oss

6

-

2

1

Heijmans Excelsior

0

5

6

8

3

6

14

 

Ronde 2

 

 

 

 

 

 

2

DOG Uden

3

0

6

5

3

4

4

 

 

EAD Asten

-

BDO Oss

1

-

7

3

BDO Oss

2

2

0

7

3

2

-2

 

 

Heijmans Excelsior

-

DOG Uden

5

-

3

4

EAD Asten

0

3

1

0

3

0

-16

 

Ronde 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOG Uden

-

EAD Asten

5

-

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BDO Oss

-

Heijmans Excelsior

2

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D’Amateurs

-

HSDV Helden

8

-

0

Pl

Teams

1

2

3

4

We

Pu

Bs

 

 

TDV 2

-

Heijmans Excelsior 3

5

-

3

1

TDV 2

0

4

5

7

3

5

8

 

Ronde 2

 

 

 

 

 

 

2

D’Amateurs

4

0

4

8

3

4

8

 

 

HSDV Helden

-

Heijmans Excelsior 3

2

-

6

3

Heijmans Excelsior 3

3

4

0

6

3

3

2

 

 

D’Amateurs

-

TDV 2

4

-

4

4

HSDV Helden

1

0

2

0

3

0

-18

 

Ronde 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TDV 2

-

HSDV Helden

7

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Heijmans Excelsior 3

-

D’Amateurs

4

-

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PSV Dammen

-

D’Amateurs 2

6

-

2

Pl

Teams

1

2

3

4

We

Pu

Bs

 

 

RDS Sint Oedenrode

-

DOG Uden 2

8

-

0

1

PSV Dammen

0

7

6

6

3

6

14

 

Ronde 2

 

 

 

 

 

 

2

RDS Sint Oedenrode

1

0

6

8

3

4

6

 

 

D’Amateurs 2

-

DOG Uden 2

4

-

4

3

D’Amateurs 2

2

2

0

4

3

1

-8

 

 

PSV Dammen

-

RDS Sint Oedenrode

7

-

1

4

DOG Uden 2

2

0

4

0

3

1

-12

 

Ronde 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RDS Sint Oedenrode

-

D’Amateurs 2

6

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOG Uden 2

-

PSV Dammen

2

-

6

Gespeelde wedstrijden 28 februari 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 1

 

 

 

 

 

 

Pl

Teams

1

2

3

4

We

Pu

Bs

 

 

De Schuivers

-

D’Amateurs

2

-

6

1

DOG Uden

 

5

4

5

3

5

4

 

 

Peter Arts (1077)

-

John Wilsens (1072)

1

-

1

2

D’Amateurs

3

 

5

6

3

4

4

 

 

Wim Vloet (1019)

-

Willem-Peter Berkelmans (1059)

0

-

2

3

Heijmans Excelsior 3

4

3

 

5

3

3

0

 

 

Mies van Berlo (867)

-

Jos van der Wielen (1159)

1

-

1

4

De Schuivers

3

2

3

 

3

0

-8

 

 

Walter Beekmans (914)

-

Antoine van Zandvoort (1116)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Heijmans Excelsior 3

-

DOG Uden

4

-

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jack Kops (1027)

-

Soender Kalpoe (1134)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jan van Bergen (841)

-

Ruph Bhawanibhiek (1172)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Berend Boersma (1007)

-

Joop Achterstraat (1008)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jan Bergmans (749)

-

Jozef Donkers (870)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D’Amateurs

-

DOG Uden

3

-

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Willem-Peter Berkelmans (1059)

-

Jozef Donkers (870)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jos van der Wielen (1159)

-

Joop Achterstraat (1008)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antoine van Zandvoort (1116)

-

Ruph Bhawanibhiek (1172)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

John Wilsens (1072)

-

Soender Kalpoe (1134)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De Schuivers

-

Heijmans Excelsior 3

3

-

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wim Vloet (1019)

-

Jack Kops (1027)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Walter Beekmans (914)

-

Jan van Bergen (841)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peter Arts (1077)

-

Berend Boersma (1007)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mies van Berlo (867)

-

Jan Bergmans (749)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Heijmans Excelsior 3

-

D’Amateurs

3

-

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jan Bergmans (749)

-

Jos van der Wielen (1159)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jack Kops (1027)

-

John Wilsens (1072)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Berend Boersma (1007)

-

Antoine van Zandvoort (1116)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jan van Bergen (841)

-

Willem-Peter Berkelmans (1059)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOG Uden

-

De Schuivers

5

-

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joop Achterstraat (1008)

-

Mies van Berlo (867)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jozef Donkers (870)

-

Peter Arts (1077)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soender Kalpoe (1134)

-

Walter Beekmans (914)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ruph Bhawanibhiek (1172)

-

Wim Vloet (1019)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 1

 

 

 

 

 

 

Pl

Teams

1

2

3

4

We

Pu

Bs

 

 

Heijmans Excelsior

-

RDS Sint Oedenrode

8

-

0

1

TDV

0

5

4

8

3

5

10

 

 

Frank Teer (1338)

-

Leo van Vlerken (966)

2

-

0

2

Micone

3

0

8

6

3

4

10

 

 

Mari van Ballegooijen (1305)

-

Gerben te Raa (1087)

2

-

0

3

Heijmans Excelsior

4

0

0

8

3

3

0

 

 

Gijs voor de Poorte (1078)

-

Martien van Erp (883)

2

-

0

4

RDS Sint Oedenrode

0

2

0

0

3

0

-20

 

 

Ties Slagter (1042)

-

Piet van Erp (914)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TDV

-

Micone

5

-

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thijs van den Broek (1302)

-

Toine Brouwers (1395)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koos van Amerongen (1203)

-

Toby Hage (1356)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jasper Daems (1311)

-

Joeri Hezemans (1231)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Theo van den Hoek (1199)

-

Ad de Hoon (1215)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RDS Sint Oedenrode

-

Micone

2

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leo van Vlerken (966)

-

Toine Brouwers (1395)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gerben te Raa (1087)

-

Toby Hage (1356)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Martien van Erp (883)

-

Joeri Hezemans (1231)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piet van Erp (914)

-

Ad de Hoon (1215)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Heijmans Excelsior

-

TDV

4

-

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Frank Teer (1338)

-

Thijs van den Broek (1302)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mari van Ballegooijen (1305)

-

Koos van Amerongen (1203)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gijs voor de Poorte (1078)

-

Jasper Daems (1311)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ties Slagter (1042)

-

Theo van den Hoek (1199)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TDV

-

RDS Sint Oedenrode

8

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koos van Amerongen (1203)

-

Gerben te Raa (1087)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thijs van den Broek (1302)

-

Leo van Vlerken (966)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jasper Daems (1311)

-

Martien van Erp (883)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Theo van den Hoek (1199)

-

Piet van Erp (914)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Micone

-

Heijmans Excelsior

8

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toine Brouwers (1395)

-

Ties Slagter (1042)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toby Hage (1356)

-

Gijs voor de Poorte (1078)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joeri Hezemans (1231)

-

Mari van Ballegooijen (1305)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ad de Hoon (1215)

-

Frank Teer (1338)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Groep C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 1

 

 

 

 

 

 

Pl

Teams

1

2

3

4

We

Pu

Bs

 

 

Micone 2

-

TDV 2

4

-

4

1

PSV Dammen

0

4

7

6

3

5

10

 

 

Wil Maas (1067)

-

Frits van Tilborg (1073)

2

-

0

2

TDV 2

4

0

4

5

3

4

2

 

 

Tim Hendriksen (1019)

-

Tom Vissers (1018)

1

-

1

3

Micone 2

1

4

0

7

3

3

0

 

 

Patrick Botland (992)

-

Herman Lamberts (919)

0

-

2

4

BDO Oss

2

3

1

0

3

0

-12

 

 

John van den Dries (800)

-

Martijn Kool (834)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BDO Oss

-

PSV Dammen

2

-

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bert Bimbergen (949)

-

Hans Greveraars (974)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Frank Reijkers (979)

-

Pieter Wijn (1207)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geert Hendricks (735)

-

Jacques Brouns (1061)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Henk van der Heijden (619)

-

Gerard Welling (889)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ronde 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PSV Dammen

-

TDV 2

4

-

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jacques Brouns (1061)

-

Frits van Tilborg (1073)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hans Greveraars (974)

-

Tom Vissers (1018)

0

-

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pieter Wijn (1207)

-

Martijn Kool (834)

2

-

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gerard Welling (889)

-

Herman Lamberts (919)

1

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Micone 2

-

BDO Oss

7

-

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wil Maas (1067)

-

Bert Bimbergen (949)

1

-

1